Перейти к содержанию
Бесплатная доска объявлений Одессы

Рекомендуемые сообщения

Привет, да по разному бывало, в основном через родственников или знакомых, но сейчас это делается намного проще, ну и конечно быстрее и снять квартиру или купить вообще в данное врамя не представляет никакой проблемы. Недавно были заинтересованы в покупке квартиры во Львове, так просто все необходимое нашли на https://makaka.com.ua/ru/sr/advertisement/neruhomist/kvartyry/prodaz/ukraine/lvivska/lviv - намного лучше, чем обращаться в какое то агенство, так что обратите внимание, если заинтересованы.

Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
  • 4 недели спустя...

Я когда искал квартиру, то ни к кому не обращался. Искал по объявлениям в интернете. Нашел предложение от хозяев, погуглилпо сети их, "пробил" их соцсети. Обратился к корошему нотариусу и купил.

Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
  • 6 месяцев спустя...

Решили с мужем самостоятельно  искать квартиру для покупки. Как оказалось, купить квартиру сейчас не так уж и легко, но мы смогли. Помогла нам в этом доска объявлений AXL В разделе Недвижимость в Украины https://axl.com.ua/ru/nedvizhimost/ полно объявлений.  При этом мы ничего не платили. Все абсолютно бесплатно. Это нас конечно приятно удивило. Тут вам сразу и описание, фото. 

Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
  • 1 месяц спустя...

Хто в темі? Якщо ти купуєш квартиру у господаря, її ж потім треба переоформити? Скільки це коштує? Хто це має робити? І як взагалі це проходить?

Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
22 часа назад, SonSorok сказал:

Хто в темі? Якщо ти купуєш квартиру у господаря, її ж потім треба переоформити? Скільки це коштує? Хто це має робити? І як взагалі це проходить?

Так, якщо ви купуєте квартиру у господаря, потрібно провести процедуру її переоформлення на вас. Це необхідно з метою легалізації права власності на нерухомість.

Вартість переоформлення квартири може варіюватися в залежності від різних факторів, таких як регіон, стан квартири, термін експлуатації та інше. За оцінками фахівців, ціна може становити від 2 до 10% від вартості квартири.

Процедуру переоформлення зазвичай проводять у відділі реєстрації прав на нерухоме майно. Зазвичай, це робиться за допомогою нотаріуса. Нотаріус оформлює договір купівлі-продажу та проводить переказ права власності.

Щоб дізнатися більше про вартість переоформлення квартири в різних регіонах України, Ви можете скористатися інформацією, https://mayak.kiev.ua/news/vartist-pereoformlennya-kvartyry що міститься у статті за посиланням.

Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
  • 1 месяц спустя...
В 06.05.2023 в 18:01, Black girl сказал:

В этой статье Игорь Кушнир рассказывает, что сейчас происходит с рынком недвижимости в Украине и что нам стоит ожидать в будущем, советую ее прочитать. 

"Протягом 2022 року вдалось здати в експлуатацію “Гвардійський”, - говорить Ігор. Але чомусь протягом 2023 року в цьому домі не було видно жодної людини

Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Восстановить форматирование

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

  • Кто в онлайне   0 пользователей, 0 анонимных, 140 гостей (Посмотреть всех)

    Зарегистрированных пользователей в онлайне нет

  • Статистика пользователей

    377
    Пользователей
    822
    Максимум онлайн
    riTes
    Новый пользователь
    riTes
    Регистрация
  • Темы

  • Сообщения

    • Я хочу поділитися своїм досвідом покупки підліткової літератури https://readeat.com/catalog/pidlitkova-literatura в магазині Readeat. Цей магазин вразив мене своїм широким вибором книг для підлітків і особливою увагою до літератури, написаної самими молодими авторами та не зіпсованими дорослими митцями. Readeat створює затишну та дружню обстановку, де кожен може знайти щось для себе. Я відчував себе комфортно та зануреним у світ книг кожного разу, коли відвідував цей магазин. Тому завітайте до них, і зможете отримати не тільки якісні книги, але і відмінне обслуговування, приємні ціни та чудову атмосферу, яка заохочує до читання та пізнання самого себе і світу в якому ви живете.
    • У мене була чудова покупка в книжному магазині Буква. Там широкий вибір літератури для підлітків, включаючи книги, написані самими підлітками. Я була приємно вражена якістю обслуговування та різноманітністю жанрів. Обов'язково рекомендую вам звернутися до "Букви" для вашого пошуку!
    • Я був приємно здивований асортиментом книг для підлітків в магазині Наш формат. Там я знайшов книги, написані самими підлітками, які просто вражають своєю креативністю та оригінальністю сюжетів. Рекомендую звернутися саме до цього магазину для вашого пошуку!
    • Добрий день! Я шукаю книгу для підлітка, який цікавиться статистикою та технологіями. Мені цікава відокремлена книгарня, де асортимент спеціалізований на книги для дітей, особливо написаних самими підлітками. Можливо, ви можете порекомендувати деякі місця, де я можу знайти такі книги?
    • И вы можете это сделать выбрав курсы в онлайн школе, тут еще можете прочитать интересные материалы на тему обучения https://foxminded.ua/ru/sistema-upravleniya-bazami-dannyh/ . Также вам окажут необходимую помощь и поддержку в выборе курсов и в процессе приобретения новых знаний. Это мощная школа, знаю исходя из личного опыта.
  • Лучшие авторы

×
×
  • Создать...