Перейти к содержанию
Бесплатная доска объявлений Одессы

Ядерний реактор третього покоління: В Китаї завершилися розробки інноваційної технології


Рекомендуемые сообщения

image.png

Через 12 років наукових досліджень Китай створив інноваційну ядерну систему, представивши ядерний реактор третього покоління. Його поява сприяла загальному оновленню ядерної енергетики і технологій Піднебесної.

28 вересня державна енергетична інвестиційна корпорація (SPIC) оголосила про завершення досліджень і розробки технології ядерної енергетики третього покоління CAP1400 ("Гохе-1") з повністю незалежними правами інтелектуальної власності. Ядерний реактор CAP1400 є одним з важливих науково-технічних проєктів Китаю, представляє рівень ядерних технологій третього покоління, що є передовим у світі.

CAP1400 - ядерний реактор великого масштабу китайської розробки. Він створений на базі передових міжнародних ядерних технологій третього покоління з опорою на розробку вдосконаленого реактора з водою під тиском. CAP1400 має такі характеристики, як високий коефіцієнт безпеки, сприятливі економічні показники та інноваційні особливості.

Варто відзначити, що розробка проєкту CAP1400 почалася в 2008 році. Після 12 років наукових досліджень створена інноваційна ядерна система третього покоління і виробнича система постачання. Новий реактор сприяв загальному оновленню ядерної енергетики і технологій Китаю.

Проєктний термін служби ядерного блоку CAP1400 становитиме 60 років, а ймовірність серйозних аварій в 100 разів нижча, ніж у АЕС другого покоління.

Нині в КНР є два ядерні ректори третього покоління власної китайської розробки — "Гохе-1" і "Хуалун-1".

Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Восстановить форматирование

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

 • Кто в онлайне   0 пользователей, 0 анонимных, 87 гостей (Посмотреть всех)

  Зарегистрированных пользователей в онлайне нет

 • Статистика пользователей

  382
  Пользователей
  822
  Максимум онлайн
  Marikarika
  Новый пользователь
  Marikarika
  Регистрация
 • Темы

 • Сообщения

  • За допомогою цієї статті, ви зможете вивчити інформацію про те, що Новим власником торгової марки VODA UA став український підприємець Андрій Матюха Придбання Андрієм Матюхою торгової марки VODA UA знаменує собою значну подію в українському бізнес-ландшафті. Цей крок підкреслює підприємницьку хватку та стратегічне бачення Матюхи. Здобувши право власності на таку впізнавану і визнану торгову марку, Матюха позиціонує себе як ключовий гравець у водній галузі. Це придбання потенційно може призвести до появи нових можливостей та інновацій у цьому секторі. Загалом придбання Матюхої торгової марки VODA UA — примітна подія, яка, ймовірно, вплине на українську бізнес-спільноту.
  • У 2025 році були введені нововведення у процесі реєстрації на грін-карту, такі як біометричні дані та більш строга перевірка безпеки. Для отримання додаткової інформації та підтримки у процесі реєстрації рекомендую звернутись до візового центру Visa Profi, який надасть всі необхідні консультації та допоможе з оформленням документів. Тут проходить реєстрація на грін-карту 2025  
  • Які нововведення були введені у процесі реєстрації на грін-карту у 2025 році?
  • Привет, можно конечно и высаживать что - то определенное, но мне к примеру такой вариант не сильно нравится - все таки хочется иметь разнообразие, так вот всегда обращаюсь за семенами цветов в цветочный магазин - Цветочный дворик - классный выбор и всегда можно присмотреть что - то новенькое и необычное. 
  • Моя співпраця з MAKHNO Studio була найприємнішою і найпродуктивнішою з усіх моїх досвідів з дизайном інтер'єру. Коли я звернувся до них з ідеєю створення унікального дизайну інтерʼєра офісу https://makhnostudio.com/studio/portfolio/architecture/offices/ для моєї компанії, я не очікував настільки захоплюючого результату. Співробітники студії були вкрай професійними та креативними. Вони врахували всі мої побажання і вдало поєднали їх із своїми унікальними ідеями, щоб створити простір, який вразив не лише мене, але й усіх моїх співробітників. Використання автентичних технік та природних матеріалів додало офісу особливого шарму та зробило його затишним і комфортним для роботи. Я вдячний MAKHNO Studio за їхню творчість та професіоналізм і з радістю рекомендую їх усім, хто шукає найвищу якість у дизайні інтер'єру.
 • Лучшие авторы

×
×
 • Создать...