Перейти к содержанию
Бесплатная доска объявлений Одессы

Sergiy

Members
 • Публикаций

  7
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

0 Neutral

Информация о Sergiy

 • День рождения 10/31/1979

Personal Information

 • Пол
  Мужской
 1. краще працювати з профільними компаніями, в яких є адвокати, арбітражні керуючі, оцінювачі та аудитори. Я співпрацюю у сфері банкрутства юридичних осіб з Юридичною компанією "САЙКОМ": https://sycom.com.ua/ Загалом рекомендую.
 2. Послуги адвоката Юридичної компанії "САЙКОМ" включають дослідження ситуації та відповідних документів, далі формується детальний план дій. Після надання консультації та узгодження з клієнтом усіх заходів у рамках його справи, адвокати формують усі необхідні документи та розпочинають представництво.
 3. Важливо навчитися вибирати автострахування, яке підходить саме вам. Звуження варіантів і пошук відповідної страхової компанії можуть допомогти вам значно знизити загальні витрати на страхування. Щойно ви зрозумієте, що змушує страхові внески збільшуватися і зменшуватися, ви зможете порівняти політики і з'ясувати, як заощадити гроші.
 4. За 8 місяців 2023 року в Україні відкрито 549 банкрутств юридичних осіб, а господарські суди ухвалили більше 1700 рішень про стягнення з юридичних осіб. В реєстрі боржників міститься 8,6 мільйонів записів, а під санкціями РНБО перебуває 9254 фізичних особи та більше 500 українських компаній. А Ви все знаєте взагалі про своїх контрагентів? Хто з них має пов'язаних підсанкційних осіб? Хто нарущує дебіторку та кредиторку? Хто втрачає активи? Банкрутство Вашого контрагента треба починати першим, тоді в справі буде Ваш арбітражний керуючий та Ви буде контролювати процедуру. Звертайте
 5. Мікрофінансові організації за 9 місяців 2023 року видали українцям 6 мільйонів нових мікрокредитів на загальну суму 29,1 мільярда гривень. Які максимальні % ставки по мікрокредиту існуують?
 6. Шановні колеги, працюємо з банкрутством юридичних осібю Шукаємо партнерів у цій сфері - готові сплачувати агентські за залучення клієнтів від $500 за кожний кейс банкрутства та більше. Якщо Ви працюєте з дебіторською чи кредиторською заборгованістю юридичних осіб - звертайтеся, будемо раді співпраці.
 7. Краще все ж таки залучити професійного адвоката та здосвідом в цій сфері
×
×
 • Создать...